Słupki
Słupki są wykonane ze stopów aluminium i są wzmocnione rurami stalowymi. Słupek malowane są metodą proszkową, jest to w obecnej chwili najnowocześniejsza metoda malowania powierzchni. Ta technologia pozwala uzyskać powłoki bardziej odporniejsze na czynniki atmosferyczne niż jakakolwiek farba konwencjonalna. Dodatkowo jej cechy umożliwiają w łatwy sposób osiąganie różnego rodzaju efektów specjalnych, takich jak połysk, mat, fluorescencja, drobną lub grubą strukturę, czy tak zwany efekt młotkowy.

Słupek / demontowany.
Bardzo często zdarza się że z różnych przyczyn słupek zostaje zniszczony w całości lub tylko częściowo. Aby dokonać naprawy niezbędne jest szkucie chodnika, a co z tym idzie poniesienie dodatkowych kosztów związanych z naprawą chodnika. Malowanie słupków bezpośrednio
na ulicach powoduje nie estetyczny wygląd. W przypadku pokrycia powłokami proszkowymi powtórne malowanie w takich warunkach nie jest możliwe. Dlatego też proponujemy słupki/demontowane. Demontaż jest bardzo prosty i polega na zwolnieniu tylko jednej śruby niewidocznej całkowicie dla przechodnia lub kierowcy. W chodniku równo z linią gruntu pozostaje nadal wbetonowany element łączący.